درباره سبز روشن

من شهلا اسماعیلی ، نویسنده سبز روشن ، هستم و در رشته مدیریت اجرایی (EMBA) تحصیل‌ کرده‌ام .

 

هدفی به رنگ سبز روشن

برای تجربه زندگی بهتر، باید تغییر کنیم، مدام در اندیشه بهبود وضعیت زندگی خود باشیم و بعد از به دست آوردن حداقل‌های زندگی برای دستیابی به حداکثر آن تلاش کنیم .

حضرت علی علیه‌السلام فرمودند: « هر كس دو روزش يكسان باشد فریب‌خورده است و هر كس فردايش زیان‌بارتر از امروزش باشد بی‌بهره مانده است»

 

برای رسیدن به این هدف ابزار و تمریناتی وجود دارد که کاملاً کاربردی هستند و از حالت صرفاً تئوری و دانشی خارج‌شده و شکل عملیاتی و قابل اقدام پیداکرده است. ابزاری که با آن تلاش می‌کنیم کیفیت زندگی خود را افزایش دهیم.

من تلاش دارم تا سبز روشن راهنمایی باشد برای انسان‌ها تا بتوانند به کمک آن، آگاهی خود را نسبت به زندگی و جهان پیرامونشان رشد دهند، قدرت ذهن خود را بالا ببرند و مثبت اندیش باشند.

 

رؤیای من این است که سبز روشن بتواند به انسان‌ها کمک کند تا در آرامش بیشتر، شادتر و امیدوارانه‌تر از همیشه زندگی کنند و به زندگی خود معنا ببخشند.

مقالات، آموزش‌ها، تمرینات حتی کتاب‌های مفیدی که معرفی می‌شوند همگی در ابعاد مختلف زندگی قابل‌اجرا هستند. آن‌ها را می‌توان به‌راحتی به کار گرفت و از نتیجه و تأثیر آن در زندگی لذت برد.