درباره من

 

سلام. به سبز روشن خوش آمدید.

 

 

من شهلا اسماعیلی، نویسنده کتاب ۵۲ هفته شادی، هستم؛ متولد اسفندماه ۱۳۶۴ و دانش آموخته کارشناسی ارشد MBA

 

 

سال‌ها در حوزۀ مدیریت، کسب‌وکار و آموزش به فعالیت پرداخته‌ام. به دلیل حرفه‌ای که داشتم این فرصت برایم فراهم بود تا با کارآفرینان و افراد شاد، موفق و توانمند زیادی در ارتباط باشم و در این سال‌ها تلاش کردم از این فرصت، برای بیشتر و بهتر آموختن بهره ببرم.

 

 

 

 

 

سؤال اساسی که تلاش می‌کنم از طریق کارم به آن پاسخ دهم این است:

 

چگونه می‌توانیم بهتر و شادتر زندگی کنیم؟

 

 

برای یافتن پاسخ این سؤال از پژوهش‌های علمی، دانش روز دنیا، تجربیات افراد موفق و تجربیات شخصی‌ام کمک می‌گیرم و بر نکاتی تمرکز ‌می‌کنم که پایه‌ی علمی دارند؛ چون شخصاً هیچ اعتقادی به مطالب و پیام‌های بی‌اساسی که صرفاً انگیزشی هستند، ندارم.

 

 

 

 

من معتقدم بهترین روش برای ساختن دنیایی بهتر و زیباتر برای خودمان و دیگران این است که اصلاح و بهبود را از خودمان شروع کنیم و رفتار و نگرشمان را تغییر دهیم؛با این روش می‌توانیم همه با هم و در کنار هم از یک زندگی شاد و آرام همراه با فراوانی، اعتماد و صداقت لذت ببریم.

 

 

خوب زیستن نه تنها یک علم بلکه یک هنر است؛ یک علم است چون می‌توانیم آن را بیاموزیم و یک هنر است چون می‌توانیم از طریق آن، از همه توانمندی‌ها و مهارت‌هایی که کسب کرده‌ایم برای خلق زیبایی‌های زندگی استفاده کنیم.

 

 

 

 

هدف سبز روشن این است که به محلی برای تمرین خوب زیستن تبدیل شود؛ محلی که در آن مثل دانه‌ای کوچک در دل خاک،سختی‌ها و تاریکی‌ها را پشت سر بگذاریم و دست از رشد کردن بر نداریم تا لحظه‌ای که با قدرت، مسیری را برای جوانه زدن و حرکت به سمت روشنایی و نور، باز کنیم.

 

از صمیم قلب دوست دارم در لحظه‌ی شگفت‌انگیز جوانه زدن؛ همان لحظه‌ای که به رنگ سبز روشن شده‌اید و غرق در شادی و آرامش هستید، در کنارتان باشم.

 

 

من از این که می‌توانم از طریق سایت سبز روشن آموخته‌هایم را با شما به اشتراک بگذارم و تأثیری هر چند کوچک در ارتقا کیفیت زندگی شخصی و حرفه‌ای‌ شما داشته باشم، خیلی احساس خوشبختی می‌کنم و می‌دانم که برای بهتر شدن، قطعاً به کمک و همراهی شما نیاز دارم؛ بنابراین مشتاقانه منتظر دریافت نظرات، انتقادات و ایده‌های ارزشمند شما هستم.درباره من

 

 

شما می‌توانید برای تماس با من از فرم زیر استفاده کنید.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

*
*
*
*